محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

تاریخچه فعالیت

واحد سازه های فولادی

امروز شرکت آهن و فولاد جهان سپاهان با بهره گیری از مدیران و پرسنل کارآمد و با تجربه در ساخت، اجرا و راه اندازی تعداد زیادی از پروژه های ملی نظیر نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه و پروژه های معدنی یکی از فعال ترین شرکت های پیمانکاری در ایران می باشد. این شرکت جزء معدود شرکت های فعال و پویائی است که با بهره گیری از دانش متخصصان کارآزموده و مجرب، می تواند در زمینه های تخصصی مجری پروژه های ملی و خصوصی بوده و بر سه اصل تخصص، تعهد و مسئولیت پذیری پایبند می باشد. در اجرای پروژه ها ، کنترل کیفیت و رعایت اصول ایمنی جایگاه ویژه ای دارد و بدین ترتیب میزان ریسک پروژه ها به حداقل می رسد. وظیفه مهم این شرکت، ارائه خدمات با کیفیت تضمین شده، انجام پروژه ها در زمان بهینه و با قیمت قابل رقابت با دیگران می باشد.
این شرکت درصدد است تا خدمات خود را در چارچوب تعیین شده ارائه نموده و همراه با دیگر مجموعه ها در جهت رشد و توسعه صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، فولاد، معدن و سایر پروژه های صنعتی گام های اساسی بردارد و در اعتلای کمی و کیفی خدمات ارائه شده کوشا باشد.
محورهای فعالیت های شرکت
1- ساخت و تولید
طراحی، تولید، ساخت و نصب انواع سازه های فلزی، صنعتی، تجهیزات، ساختمان ها، برج ها، مجتمع های تجاری، مسکونی و رفاهیLadder and Platform، Pipe Support، Pipe Rack طراحی و ساخت انواع تجهیزات مکانیکال ثابت، طراحی ساخت و نصب انواع مخازن ذخیره اتمسفریک و تحت فشار
2- پیمانکاری
طراحی، تأمین، اجرای عملیات ابنیه ای و ساختمانی به صورت مدیریت پیمان و پیمانکاری سازه فلزی پیچ و مهره ای و جوشی، نصب تجهیزات مکانیکی و الکترومکانیکی، اجرای عملیات لوله کشی روزمینی و زیرزمینی، اجرای عملیات برق و ابزار دقیق سرویس های جانبی، پیش راه اندازی و راه اندازی.